Category Archives: Tornooi

BBO Tornooi 01/06/2020

Bespreking Pieterman toernooi IMP’s maandag 1 juni

Gezien het de eerste maandag van de maand was, werd het wekelijkse toernooi een IMP toernooi (butler). Daarin wordt er niet in % geteld, maar wordt er vergeleken in functie van de effectieve scores. Persoonlijk vind ik dit minstens even leuk, en zelfs leuker dan paren, maar niet iedereen heeft er hetzelfde idee over. We zullen steeds een butler organiseren de eerste maandag van de maand.

Ik heb het graag over 2 giften die me interessant leken om eens te bekijken.

Algemene link naar de resultaten: http://webutil.bridgebase.com/v2/tarchive.php?m=h&h=rbbf_td1&d=rbbf_td1

Board 2:

http://www.bridgebase.com/tools/handviewer.html?bbo=y&myhand=M-3480853054-1591034458

Eerst de bieding: iedereen opened 1ruiten (of toch zo goed als) en vervolgens had Zuid een 5-5 majeur in hand zonder veel punten. Als je naar de link van de algemene resultaten gebruikt en board 2 bekijkt heb je de mogelijheid om te gaan zien wat ze aan elke tafel hebben geboden en het was wel behoorlijk agressief vind ik. Een kwetsbare zuid heeft wel degelijk een 5-5 majeur, maar van heel slechte kwaliteit. Zelfs zo slecht dat de mineurkleuren nog meer punten opbrachten, en die zou ik zelfs al niet tellen gezien het een singlon en dubbelton betreft. Met deze 5-5 had ik gepast, de bieding is nog niet voorbij.

Ondanks varianten met 1S, cuebid op 2 niveau en zelfs een sprong naar niveau 3 werd 3NT in west het meest populaire contract. En guess what: vaak gemaakt! Enkel Jean en Fernand hebben de uitkomst goed aangepakt.

In noord moet je uitkomen tegen 3NT in West. Onafhankelijk of je partner nu heeft tussengeboden met de majeurs of niet, de klaverenkleur van AK9xxx moet je voorkeur uitdragen. De meesten hebben dit dan ook gedaan, maar de verkeerde kaart. Tegen zonder troef contracten kom je best met een kleintje met deze holding. Zelfs al had je er 5 en zelfs 4, dan nog kom je best met een kleintje uit onder AK. Het is namelijk zo dat je moet leven van de lengte ervan. Als je partner er maar 1-tje heeft is het onmogelijk om 6 slagen van top te trekken. Als je parter er echter 2 heeft (zelfs kleintjes!), is de kans groot dat je 5 klaveren slagen kan maken op voorwaarde dat 1) je partner de kleur kan terug spelen 2) je partner aan slag komt voor er 9 slagen door de leider zijn opgeraapt. Kom dus een kleintje uit onder een sequentie van AK. Met de dame erbij start je best van top. Er is namelijk een kans dat je dan van top alle slagen kan maken. Een kleintje starten is in dat geval gevaarlijk.

In deze gift kwam partner met dame en boer ter hulp en heb je de eerste 6 slagen mits een kleintje uitgekomen. Start je de A (of K) is die kans verkeken, de kleur blokkeert namelijk.

Board 20
http://www.bridgebase.com/tools/handviewer.html?bbo=y&myhand=M-3480852472-1591034458

Op het einde van het toernooi zat er een mooie slem in. Dit zijn de giften die veel opbrengen/kosten als je het goed doet! Ongeveer de helft heeft de 6S geboden, de andere helft niet. Van zij die hem geboden hebben vind ik ook niet echt een concequente goede biedsequentie, daarom lijkt het me interessant om deze te bespreken.

Iedereen opent een natuurlijke 1H in noord, en iedereen krijgt 1S in zuid van partner. Nu wordt je hand wel heel sterk in noord. Zelfs al tel je heel pessimistisch, je komt zeker tot 18 à 19 honneur-distributiepunten. Met andere woorden, je stopt onmogelijk onder het mancheniveau en afhankelijk van partner heb je interesse in slem. Veel mensen hebben nu moeite met bieden, hieronder geef ik mijn mening van de gift.

In noord heb je voldoende om een cue-bid van 4 klaveren te geven. Met een cue-bid of controle bod beloof je een A, een K of een korte kleur (singleton/renonce). Met een dergelijke sprong naar niveau 4 verlies je onmiddellijk veel biedruimte, dat geef ik grief toe, maar je geeft ook aan partner de volgende boodschap:

Beste maat,

Ondanks je maar 6 punten hebt beloofd en slechts een 4 kaart schoppen, heb ik genoeg om minstens de manche te bieden. Meer nog, partnerlief, ik heb zelfs interesse in slem! Mocht je deze ambitie met mij delen, dan ben ik geïnteresseerd in jouw controles. Let wel, ik heb slechts op niveau 1 geopend, dus ik ben ook ergens gelimiteerd qua sterkte. Verwacht nu niet plots 22 punten bij mij!

Met vriendelijke groeten,

Je partner in Noord

Dit is wat je zegt met je controle bod, en dat is ook wat je hebt. Hoe moet partner nu reageren? Wel hij moet zijn hand evalueren en proberen in te schatten of deze hand genoeg kan zijn voor slem, rekening houdend dat er maar met 1H werd geopend. In deze gift is zuid hiervoor sterk genoeg met 14 honneur-distributiepunten. Noord geeft er toch minstens 18 à 19 en in zuid heb je er 14. Met andere woorden: tijd om een bericht terug te sturen. Dit doe je best met een antwoord van 4 Ruiten. Je geeft ermee de volgende boodschap:

Beste maat,

Bedankt voor je bod van 4 klaveren, ik heb je ambitie voor slem goed ontvangen en kijkend naar mijn hand wil ik graag mee bieden richting slem. Ik heb een hand waarmee je minstens kans hebt om slem te bieden en te maken. Daarom antwoord ik graag met mijn meest economische controle, in dit geval 4 Ruiten. Hiermee forceer ik niet om tot slem te gaan, maar ik bevestig wel dat ik een tophonneur ruiten heb waarop je kan rekenen (A of K of een singleton). Weer over naar jou!

Je partner in Zuid

Noord heeft het positieve signaal ontvangen (4Schoppen was het negatieve signaal geweest op 4 klaveren), maar noord heeft nog niet voldoende om zeker te zijn van slem. Daarom denk ik dat hij of zij best nog eens met 4H de bal terugkaatst naar Zuid. En de keuze aan zuid laat. Dit omdat de hand van noord na 4 harten eigenlijk helemaal is omschreven. Noord heeft dan immers gezegd wat er te zeggen valt: ik heb 18-19 punten, 5 harten, 4 schoppen, controle klaveren en controle harten.

Zuid mag nu overgaan naar het vragen van de Asen. Dit gebeurt via 4NT en afhankelijk van je systeem merk je dat er geen enkele van de 4 azen mist of 1 van de 5 (troeven koning is ook een aas in dat geval) mist. Genoeg voor slem en het maken van 12 slag was niet zo moeilijk. De bieding was leuker.

Tot volgende week, dan spelen we terug een parentoernooi volgens het gekende % (ook wel matchpoints genoemd).

Groeten,

Pieter

Bespreking Pieterman toernooi IMP van 1_06

BBO Tornooi 25/05/2020

Nabespreking en uitslag BCP op BBO 25/05/2020

 

Nabespreking maandag 25 mei

Board 1

http://www.bridgebase.com/tools/handviewer.html?bbo=y&myhand=M-3463148026-1590429618

Onmiddellijk een heel interessante gift. Noord heeft een opening en opent met 1R. Oost heeft onmiddellijk een keuze te maken met de 7 kaart klaveren van KQJ9xxx. De keuze gaat tussen: Pass, 2 Klaveren of 3 Klaveren. Voor Pass heb je een te interessante hand. Zo’n mooie 7 kaart mag je niet verkwisten. Voor 2 klaveren heb je net te weinig punten. Het is nipt, maar partner verwacht bij jou minstens 10 en eerder 12 punten met 5 of 6 klaveren, en hij krijgt iets helemaal anders. Ik raad je dan ook aan om 3Klaveren te bieden waarmee je ei onmiddellijk is gelegd. Let wel op: voor zij die Ghestem spelen (een verouderde conventie die 5-5 majeur aangeeft via 3 klaveren) is dit geen optie.

Stel 3 klaveren, Zuid zal passen en is het aan West. Deze heeft 16 punten en vooral Klaveren Axx is interessant. West ziet snel 9 slagen met klaveren en ruiten samen. Harten Txxx en Schoppen Kxx moeten maar voor een stop zorgen.

5 tafels zijn in 3NT geraakt en ze hebben allemaal hun contract gewonnen, ook al kon het down.

De uitkomst van noord is weer doorslaggevend. Noord heeft een renonce klaveren en kan een bron van slagen zien hierin, zeker als er 3 klaveren is tussengekomen. De kans is groot dat je de eerste 5 slagen gaat moeten maken, of de tegenpartij heeft er 9 of zelfs meer. En ook hier was dat het geval. Je weet niet op voorhand of het in harten of in schoppen te doen is, maar ik wil je adviseren om (sterk) te overwegen in zo’n gevallen een A te starten. Je kijkt naar dummy en naar het signaal van partner en hopelijk geeft het je voldoende info om het contract down te krijgen.

Dezelfde redenering geldt als er 3NT gambling wordt geopend. Dat is ook een opening gebaseerd op een lengte mineur. Start als het kan een A en kijk wat er in dummy ligt. Je riskeert anders dat de leider snel aan zijn of haar 9 slagen komt.

Board 4

http://www.bridgebase.com/tools/handviewer.html?bbo=y&myhand=M-3463148012-1590429618

Dit spel heb ik geselecteerd voor de bieding. Meestal kan West gewoon openen met 1 ruiten of 1 klaveren en komt er bij oost 1S. Dit belooft er nog maar 4, hij heeft er echter 5.  Vervolgens terug naar West, deze heeft een eenvoudig 1NT bod. Het gaat naar Oost en deze heeft een bied-probleem. Hij wil graag zijn 5 kaart schoppen aangeven, maar tegelijk wil hij een bod doen waar partner niet op kan passen. In de veronderstelling dat we enkel natuurlijke system spelen heb je dus niet veel keuze. 2 Klaveren is niet bij iedereen forcing, en 3 klaveren belooft een 5-5, dat heb je ook weer niet. 3NT is een mogelijkheid, maar dan is het maar te hopen dat partner geen 3 kaart schoppen heeft, want in dat geval is 4S veel beter. Ik raad je met deze hand aan om dan maar 3 klaveren te bieden, en hopen dat het goed komt. Met de hand van West zal er 4 schoppen komen, en mocht het maar 3Schoppen zijn bij west, dan maak jij er in Oost vlot 4 schoppen van. Gelukkig, want 3NT is down vanaf de start. Deze ramp in 3NT met een 4S over tafel heeft zich een 5tal keren afgespeeld.

Er is echter een heel goeie oplossing voor: two-way checkback stayman (ook wel double deux genoemd). Een conventie die het waard is om te overwegen.

Hieronder een link naar deze conventie die persoonlijk in mijn top 3 belangrijkste conventies staat:

http://www.himbuv.com/tws.htm

Tot volgende week maandag

De uitslag nog eens:  https://webutil.bridgebase.com/v2/tview.php?t=9041-1590429618&u=RBBF_TD1&v3b=web&v3v=5.6.1

Title #9041 Pairs Pieterman Parentoernooi
Host RBBF_TD1
Tables 14
Boards Show Boards

Honor list (Overall leaders)

Rank Name Score (%) Points
1 kgr+wimv 68.86 1.40
2 ddehertog+pieterv 64.93 0.98
3 Fernandowa+Elliabed 64.06 0.70
4 mwerter+Gundobad 60.90 0.49
5 jovidius+maertenr 59.68 1.40
6 Maggy49+Marc180 54.98 0.98
7 DBDox+johankoopm 54.41 0.70
8 Carodm+Ilfuego333 53.83 0.49
9 Emily19+XTO17 53.45 0.28
10 RJCG44+HF55 53.24 0.28

Section 1 N/S

Name Score (%) Rank Prize Points
jovidius+maertenr 59.68 1 1.40
Maggy49+Marc180 54.98 2 0.98
DBDox+johankoopm 54.41 3 0.70
Carodm+Ilfuego333 53.83 4 0.49
Emily19+XTO17 53.45 5 0.28
FREDLIER+lievelier 52.79 6 0.23
janneke80+zarite 51.76 7
GUIDO E+robeyns 50.96 8
c8horia+lebij 50.76 9
kaativo+ericwest 50.76 9
leo XIII+Herman55 49.88 11
michelski+PatriarchN 46.61 12
pluyten+Onilegna72 36.52 13
gekkegeert+benneb 33.61 14

 Section 1 E/W

Name Score (%) Rank Prize Points
kgr+wimv 68.86 1 1.40
ddehertog+pieterv 64.93 2 0.98
Fernandowa+Elliabed 64.06 3 0.70
mwerter+Gundobad 60.90 4 0.49
RJCG44+HF55 53.24 5 0.28
hervha+MarcPM 52.53 6 0.23
snestra+guido v 48.14 7
KavehRand+Tante Lou 47.95 8
erics57+PollekeRoy 44.95 9
ikz11+Klavertje2 43.99 10
moniquelie+padresito 39.87 11
MP Buyse+Maudbridge 37.74 12
guidobibi+HildeKe1 36.98 13
Mimajoro+rdcwp 35.87 14

Hieronder bericht in pdf.formaat (4 blz)

 

Nabespreking maandag 25 mei

BBO Tornooi 18/05/2020

BBO Bridge Tornooi BC Pieterman 18/05/2020

Title #7404 Pairs Pieterman
Host RBBF_TD1
Tables 11
Note: Results shown are provisional – adjustments possible within 20 minutes
Honor list (Overall leaders)
Rank Name Score (%) Points
1 Robeyns+Guido E 62.00 1.10
2 mwerter+Gundobad 58.94 1.10
3 benneb+pieterv 58.86 0.77
4 daanH4+Anke vdb 58.69 0.55
5 hervha+MarcPM 57.19 0.77
6 carodm+Ilfuego333 57.08 0.55
7 Emily19+XTO17 55.64 0.39
8 kgr+wimv 55.22
9 Fernandowa+Elliabed 54.89 0.39
10 RJCG44+HF55 51.19
Section 1 N/S
Name Score (%) Rank Prize Points
mwerter+Gundobad 58.94 1 1.10
benneb+pieterv 58.86 2 0.77
daanH4+Anke vdb 58.69 3 0.55
Fernandowa+Elliabed 54.89 4 0.39
snestra+guido v 50.44 5
ericwest+pandobis 49.83 6
leo XIII+Herman55 49.75 7
maertenr+jovidius 47.25 8
Maggy49+Marc180 40.59 9
Onilegna72+pluyten 39.86 10
Willywaal+Maudbridge 38.83 11
Section 1 E/W
Name Score (%) Rank Prize Points
Robeyns+Guido E 62.00 1 1.10
hervha+MarcPM 57.19 2 0.77
carodm+Ilfuego333 57.08 3 0.55
Emily19+XTO17 55.64 4 0.39
kgr+wimv 55.22 5
RJCG44+HF55 51.19 6
Tante Lou+kavehrand 49.78 7
Mimajoro+rdcwp 45.83 8
michelski+eli_sa 45.83 8
moniquelie+padresito 37.43 10
ikz11+Klavertje2 30.28 11

Funbridge tornooi

Funbridge tornooi

Som van RESULTKolomlabels          
Nickname1/018/0115/0122/0129/015/0212/0219/0226/023/0311/03
ILFUEGO61.5551.4349.7840.8144.5353.2466.7360.2258.6353.56
LEMAAR5141.8743.2852.5256.4650.9243.952.1746.8949.453.37
JEAN DEBAILLE53.8118.5963.0460.0251.0857.3964.3963.3
KOEN GRAUWELS60.2644.6461.6964.8247.626260.0656.92
WILLEF47.5249.0260.0751.9248.2752.6849.06
GUIDI61.541.7357.9458.759.3248.5762.09
POLLEKE ROY54.7762.8445.6436.7943.7650.4749.9251.0640.7140.85
ETERNALDANCER65.4257.6940.5142.5657.5
MIMAJORO39.9455.7145.4241.3244.143.5122.2225.8949.88
MARETJE35.170.7950.8254.5150.0857.5156.7444.3853.29
LEO DE BRABANDERE54.9427.0749.1449.9541.7650.0349.5330.8432.4444.4746.1
DIRK300058.4860.0648.257.7648.7862.4544.4654.5134.2853.51
SILEC54.1355.1352.1456.3661.9
GUY VAN DEN EEDE38.3254.8727.8816.4720.3818.5742.7247.7945.42
COMPI56.2359.362.1665.4348.04
ROBERTLUYTEN301051.29
JAZZ4056.5535.0564.6648.1742.06
JSTONE
DIRK VANHEE39.915424.35
MAX DE CEUSTER
JOHAN KOOPMANS54.45
WIJZEMAN54.94
FLORIDEM
PATTILUCKIE35.18
GUIDOBIBI44.23
SWANCHKE40.5862.8
FAVERY
ZARITE139.7744.9614.2819.18
VERACAG44.6355.94
VROMKE34.31
Nickname18/0325/031/048/0415/0422/0429/046/05EindtotaalGemiddelde# deelnames
ILFUEGO59.7469.2955.8773.4866.2464.9960.9453.391044.420.5802333333333318
LEMAAR5131.4953.8448.6149.3653.4747.9150.4664.44890.360.4946444444444418
JEAN DEBAILLE68.0968.0855.1555.3462.3145.0753.35839.010.5593415
KOEN GRAUWELS64.1633.8538.4861.0853.8550.5146.7806.640.5377615
WILLEF51.860.4553.7444.3167.6255.6845.757.75795.590.5303933333333315
GUIDI58.4853.8146.0952.557.2751.8359.43769.260.5494714285714314
POLLEKE ROY55.0638.3544.6940.3220.7157.46733.40.45837516
ETERNALDANCER59.452.2869.6749.3951.96748.0564.86726.230.5586384615384613
MIMAJORO41.8637.6354.4348.4951.8446.8451.05700.130.4375812516
MARETJE59.5242.9567.2553.57696.510.5357769230769213
LEO DE BRABANDERE39.2237.1152.3542.9343.23691.110.4319437516
DIRK300053.3252.5929.7658.10.5062307692307713
SILEC7058.8262.8465.2954.9136.73628.250.5711363636363611
GUY VAN DEN EEDE24.7223.2240.0343.37443.760.3413538461538513
COMPI55.0670.23416.450.594928571428577
ROBERTLUYTEN301042.6849.4656.6144.5841.6256.8158.72401.770.50221258
JAZZ4043.4236.25326.160.465942857142867
JSTONE49.3153.6744.1248.4360.7851.45307.760.512933333333336
DIRK VANHEE50.7745.8327.32242.180.403633333333336
MAX DE CEUSTER54.7744.558.6812.6256.52227.090.454185
JOHAN KOOPMANS63.9951.76170.20.567333333333333
WIJZEMAN13.4145.3255.76169.430.4235754
FLORIDEM55.9554.2857.61167.840.559466666666673
PATTILUCKIE27.4256.5347.8166.930.4173254
GUIDOBIBI41.7335.130.7813.53165.370.330745
SWANCHKE51.96155.340.51783
FAVERY60.9460.91121.850.609252
ZARITE1118.190.2954754
VERACAG100.570.502852
VROMKE56.3990.70.45352

Funbridge2020_05_12

Wekelijkse clubavond BBO

Wekelijkse Pieterman online clubavond van 20 spellen, maandag 20u op BBO

Corona zal helaas nog voor een hele tijd zijn stempel drukken op onze samenleving en dus ook op onze sport, bridge. We moeten er ernstig rekening mee houden dat ook tijdens de zomer het spelen met meer dan 10 mensen in 1 ruimte niet evident zal zijn.

Een alternatief waar een aantal clubleden al van geproefd hebben het online bridge spelen en het platform BBO: http://www.bridgebase.com/  waarbij we liefst tegen de leden van onze eigen club spelen. Vandaar dat Pieterman nog een stapje verder gaat.

Start van wekelijkse online clubavond, maandag 11 mei 20u

Vanaf 11 mei organiseert bridgeclub Pieterman een wekelijkse clubavond op BBO. Deze clubavond zal elke maandagavond doorgaan om 20u en zal 20 spellen bedragen. De toernooileiders zullen Pieter Vanparijs en Rutger Van Mechelen zijn.

Deelname aan deze toernooien is niet gratis, omdat het gebruik van het platform voor een deel moet gecompenseerd worden aan BBO. Per toernooi wordt aan elke deelnemer een inleg van 1 BBO-dollar gevraagd, waarvan de helft de BBO-kosten dekt en de andere helft naar de Pieterman gaat. Dit is overigens niet zo door Pieterman beslist, maar volgens een akkoord dat de Belgische federatie met BBO gesloten heeft om alle Belgische clubs toe te laten een clubtoernooi op te zetten.

Er werden occasioneel reeds gratis toernooien voor Pieterman leden opgezet dus waarom niet zo verder doen?

Omdat het niet mogelijk is om op deze manier een structureel wekelijks toernooi op te zetten. Gratis toernooien zijn niet mogelijk na 16u en op de nieuwe manier kunnen er meerdere toernooileiders het toernooi leiden.

Wie graag wil meedoen en nog geen online toernooi meegedaan heeft, stuurt eerst een mailtje met BBO-naam naar Pieter of Rutger zodat zij je op de lijst kunnen zetten van mogelijke deelnemers. Om iedereen de kans te geven het toernooi eens uit te proberen, geven we deze leden graag 1 BBO-dollar cadeau om een keertje gratis mee te doen.

Laat ons met zijn allen het clubleven weer leven in blazen met deze online clubavond!

Hoe deelnemen

Hoe kunnen deelnemers meedoen aan een toernooi:

  • Log-in via een eigen account op BridgeBase Online (zowel mogelijk via website als via applicatie op smartphone/tablet)
  • Klik op naar “Wedstrijden”
  • Klik op “Alle toernooien”
  • Zoek het juiste Pieterman toernooi in de lijst (er is ook een zoekfunctie)
  • 2 uur voor aanvang van het toernooi zal het toernooi zichtbaar worden
  • Net zoals in het echte leven zal 1 van beide partners de inschrijving verzorgen, de andere partner krijgt automatisch een venster te zien en kan bevestgigen voor akkoord.
  • Je kan op dit moment ook voor je partner betalen als je dat wenst, of ieder zijn eigen BB$.

Wanneer je je voor een eerste keer aanmeldt is het even zoeken, daarom mag je steeds ook telefonisch contact opnemen met Pieter ( 0486 72 80 90 ). Best zo ongeveer een kwartier voor aanvang van het toernooi om je weg naar het toernooi goed te vinden.

Hoe BBOdollars aankopen

BBO-dollars kunnen rechtstreeks op de site van BBO aangekocht worden:

  • klik op BB$ (rechtsboven in het basismenu van BBO) en volg de procedure (Engelstalig)

Als er clubleden zijn die liever geen online aankopen doen met een creditcard, is het mogelijk om BBdollars aan te kopen via een tussenpersoon. Stuur dan een mailtje naar Rutger met het aantal BBdollars die je wil aankopen (per pakket van 5 BB$) en na verkrijgen van je BB$ kan je via overschrijving terugbetalen. 5 BBdollars = 5 Euro.

Rutger (te bereiken op rutgervanmechelen@hotmail.com) en Pieter ( pietervanparijs@hotmail.com )

BBO Logins BCP leden

BBO – namenlijst (alfabetisch op familienaam)

FAMILIENAAM BBO – INLOGNAAM
Aertsens Roger snestra
Anciaux Anne anneleuv
Baudewijns Louis Loubau
Borms Tina Tina borms
Brants Luk luk leive
Celis Jos SilecJ
Cortens Gie Ikz11
Craenen Marc MarcPM
De Brabandere Leo Leo XIII
De Leeuw Maria Mariapm
De Neve Mieke Zarite
Decoster Ludwig Decoludwig
Dehaen Jelle
De Neve Mieke zarite
Dewaele Viviane Tanchris
Dewalleff Chris
chrisdew
Duprez Anita Anitapm
Gielis Rita Rita Elisa
Grauwels Koen kgr
Grootaers Thomas thomasp4
Guns Rene wind2020
Vanhaesendonck Herman
hervha
Herroelen Patrick Patrickpm
Huysmans Sylvia
Huyss
Ishida Tatsuhiro tatsu1234
Jacobs Paul PollekeRoy
Kerkhofs Hilde HildeKe1
Luyten Robert Robert3010
Maes Johan gundobad
Mallego Yvette ogellam
Manet Danielle Suzalong1
Matelaer Roos mimajoro
Nysen Helene mamoesh
Philipsen Peter  peterph
Philipsen Wies Wiespm
Plaitin Jean-Pierre
jstone
Prooth Eric EricProo
Quanten Erwin erwinq
Raeven Herman Herman55
Rubens Marie-Paule
miepau
Segal Eric EricS57
Smits Rudy Turelut
Smeyers Herman Azertyb
Theunis Lut
lutteke
Theunis Monique moniquelie
Van den Eede Guy BowieAce
Van den Broeck Ben Benneb
Van den Broeck Jef padresito
Van der Stockt Bert
bervds
Van Gheluwe Siska Siskavg
Van Hollebeke Maud Maudbridge
Van Overwalle Geertrui (Geertje) Gekkegeert
Guido Vandebeek
guido v
Vandewiele Therese
maitrees
Vanparijs Wim
Wimv
Van Oostenrijk Chantal ChantalVO
Van Remoortel Lena Lenavr
Verbeke Hubert verbekeh
Verbauwen Marijke marverbauw
Vervaeke Guido guidobibi
Vromant Betty ElisaVr
Walder Fernand fernandowa
Wirix Magda Majolisam
 

 

Bridge Online

Beste Pieterman,

De Bridgeclubs liggen reeds enkele weken stil. Er zijn echter tal van mogelijkheden om online te bridgen. Zie hiervoor https://vbl.be/online-bridge .

Zo is er BBO , BIC , Funbridge, en er is Stepbridge.

Vanaf vrijdag 24 april organiseert VBL tornooien op stepbridge voor haar leden, elke vrijdagavond en elke maandagavond om 20.00u . ( Dat kan eventueel nog uitgebreid worden) .

Om deel te nemen dien je lid te zijn van VBL én van Stepbridge.

Alle info over stepbridge vind je op www.stepbridge.nl : je kan beginnen met een ‘proefaccount’ van enkele weken. Nadien kost lidmaatschap € 59,50 per jaar.

Om mee te doen is het noodzakelijk dat je je vooraf aanmeldt bij Leen@vbl.be met je lidnummer VBL, je homeclub en je Stepnaam.

Het Dagelijks Bestuur VBL