Category Archives: Demer & Dijle Trofee

Demer&Dijle Zomer

Demer & Dijle Zomer Tornooi
Einduitslag

NaamEindscore (beste 3)MeiJuniJuliAugustusSeptemberTotaal
Ben Vandereet1955.567629.5
Ben Vandenbroeck19567624
Rutger Van Mechelen18526720
Caroline De Muynck18526720
Johan Maes16.54.56616.5
Kaveh165.54.5616
Pieter Vanparijs14.5434.55521.5
Dirk Van Compernolle13.5434.5516.5
Wim Vanparijs1335513
Jo Koopmans12.5344.53418.5
Willy Lemmens12.535.51413.5
Guido Vandebeeck12.535.514316.5
Herman Fastenaekels12.55.514313.5
Roland Gijsemberg12.55.514313.5
Peter Philipsen122732115
Mark Delange12273214
Helen Nysen12273214
Michel Samson11.534.53414.5
Eline Samson11.54.53411.5
Jelle Dehaen1143411
Elaine Wairy412115
Hubert Verbeke31113
Michiel Werter10.54.5610.5
Dirk Dehertog9459
Gaston777
Louisa Henderickx7257
Jens Jossaer7257
Ludo Peetermans6426
Dirk Verheyden6426
Erik Demeulemeester666
Bert Vanderstockt666
Frederik Cuppens5.55.55.5
Joos Goubert5.55.55.5
Johan Fastenakels444
Erik Fierens4224
Koen Grauwels333
Mark Craenen333
Louis Baudewijns3213
Mark Nysten3123
Joris Geens3123
Jean-Luc Collard333
Marie-Paul222
Maud Van Hollebeke222
Peter Meurens222
Maggie Knaepen2112
Patrick Dillemans111
Rudi Thyssens111
Lea Bosmans111
Paul Theunissen111

D&DT_Zomer

D&D Trofee – zomer

Stand na vier edities

Naam Totaal Mei Juni Juli Augustus September Beste 3
Ben Vandereet 23,5 5 5,5 6 7 18,5
Rutger Van Mechelen 20 5 2 6 7 18
Caroline De Muynck 20 5 2 6 7 18
Ben Vandenbroeck 18 5 6 7 18
Pieter Vanparijs 16,5 4 3 4,5 5 13,5
Jo Koopmans 14,5 3 4 4,5 3 11,5
Peter Philipsen 14 2 7 3 2 12
Mark Delange 14 2 7 3 2 12
Helen Nysen 14 2 7 3 2 12
Willy Lemmens 13,5 3 5,5 1 4 12,5
Guido Vandebeeck 13,5 3 5,5 1 4 12,5
Dirk Van Compernolle 11,5 4 3 4,5 11,5
Michel Samson 10,5 3 4,5 3 10,5
Herman Fastenaekels 10,5 5,5 1 4 10,5
Roland Gijsemberg 10,5 5,5 1 4 10,5
Michiel Werter 10,5 4,5 6 10,5
Johan Maes 10,5 4,5 6 10,5
Kaveh 10 5,5 4,5 10
Wim Vanparijs 8 3 5 8
Eline Samson 7,5 4,5 3 7,5
Gaston 7 7 7
Jelle Dehaen 7 4 3 7
Louisa Henderickx 7 2 5 7
Jens Jossaer 7 2 5 7
Ludo Peetermans 6 4 2 6
Dirk Verheyden 6 4 2 6
Erik Demeulemeester 6 6 6
Bert Vanderstockt 6 6 6
Frederik Cuppens 5,5 5,5 5,5
Joos Goubert 5,5 5,5 5,5
Dirk Dehertog 4 4 4
Johan Fastenakels 4 4 4
Elaine Wairy 4 1 2 1 4
Erik Fierens 4 2 2 4
Koen Grauwels 3 3 3
Mark Craenen 3 3 3
Louis Baudewijns 3 2 1 3
Maggie Knaepen 2 1 1 2
Hubert Verbeke 2 1 1 2
Joris Geens 1 1 1
Mark Nysten 1 1 1
Patrick Dillemans 1 1 1
Rudi Thyssens 1 1 1
Lea Bosmans 1 1 1

 

 

Donderdag  &   D&D Trofee

 D&D Trofee Zomer Editie

Het concept:
– voor elke avond apart wordt er ingeschreven per ploeg. Wie mee wil doen maar geen ploeg heeft kan mailtje sturen naar demer.en.dijle.bridge@gmail.com. De inleg bedraagt 4€ per speler. Van de inleg wordt een kwart uitgedeeld op de avond zelf en een kwart verdeelt bij het eindklassement.
– alle deelnemende ploegen spelen tegen mekaar op die avond zodat er ongeveer 25 spellen gespeeld worden.
Vanaf 12 ploegen wordt erin 2 reeksen gespeeld, waarbij alle ploegen tegen alle andere ploegen in hun reeks spelen.
– na het tornooi wordt er bekeken hoeveel imps een ploeg gescoord heeft
– om ploegen van alle niveaus te stimuleren spelen we ook de zomereditie met handicap. Dus bij de gescoorde imps wordt de handicap per ploeg bijgeteld
– de ploeg met de meeste imps wint het tornooi
– de beste 3 scores tellen mee voor een eindklassement per speler (omdat de teams kunnen wisselen elke maand) om de trouwe deelnemers te belonen. Elke speler krijgt per avond een aantal punten op basis van de rangschikking van zijn ploeg.  Stel dat er 5 ploegen meedoen, krijgen alle spelers van de ploeg die die avond wint 5 pntn, de spelers van de 2de ploeg 4 pntn, enz…Er zijn prijzen voor de spelers die op het einde de meeste punten verzameld heeft.Voorbeeld:
Op de juni avond doen er 8 ploegen mee.
Er worden 7 rondes (1 ronde tegen elke tegenstander) van 4 giften gespeeld.
Pieterman 4 doet mee en scoort +5 imps op de 28 spellen. Aangezien de hele ploeg in Liga 1 speelt krijgen ze 4×8= 32 imps handicap.
Hun totaalscore van de avond is dus 37 imps. Ze zijn daarmee bijv 3de in het tornooi.
De spelers krijgen dus voor het eindklassement 6 punten (eerste krijgt 8pntn dus als derde ploeg krijgen ze 6 pntn).
Affiche zomereditie